Chci mít sixpack?! (znova)…


Za poslední dobu jsem byl již mnohokrát dotázaný na moje sportovní výkony a především na moje zkušenosti se cvičením. Ano, zkušenosti mám a velice rád někomu dám radu, co se týče stravy, stylu cvičení, správnosti cviků i optimálního rozvržení cvičení během týdne. Nicméně s čím se setkávám ve větší míře nejsou otázky, které pramení z nedostatku informací, ale otázky které vyjadřují, jak moc zná daný člověk sám sebe a co od cvičení chce.

Řeč je o člověku, který……

Věčně začíná…hodně z nás bylo nebo pořád je věčným začátečníkem a víte proč?

Příklad člověka, který se pořád k něčemu připravuje, ale pořád ještě nezačal, mluví o tom, ale skutek utek, znáte to?

Příklad člověka, který se dokáže připravit na sportovní výkon, např. nějakou soutěž, ale pak poleví a fyzické schopnosti jen ubývají. Sám je z toho nešťastný a neví, co udělal špatně, přitom však touží být lepší a lepší.

Pořád mluví a řeší, kolik toho odcvičit, jak často a s jakými váhami? Nicméně výsledky se neodstavují ani po dlouhé době…

Kamarád vás začne brát do posilovny a po nějaké době s posilováním přestane, vám se stane to, že se vám tam samotným chodit nechce a vlastně ani nevíte, co byste cvičili….

Spoustu odpovědí v dnešní době nenalezneme tam venku, ale sami v sobě! Naše doba je charakteristická tím, že okolo sebe můžeme vyhledat mnoho informací, používat spousty technologií a vybírat z řady možností, nicméně v tomto případě to neplatí. V rámci svojí profese se soustředím na rozvoj člověka a na přeměnu jeho myšlenek v realitu. Nikdy bych si nepomyslel, že je okolo mě tolik lidí, kteří potřebují kouče, vážně, bez přikrášlování a nadsázky.


0 zobrazení