MOJE BIO

Jsem člověk pestrobarevný, žiju život na všech jeho úrovních a nezaleknu se ani obtížných životních rozhodnutí. Díky tomu, mohu být oporou lidem, kteří občas ztrácejí víru sami v sebe.

Od útlého věku na služebních cestách s mým otcem jsem se naučil mnohému z podnikání, ale překvapivě se stále ještě učím a myslím, že tento proces bude trvat celý život. Jinak by mě to ani nebavilo :)

Koučování je dle mého klíčem k naplnění potenciálu a šťastnému životu každého člověka, podnikatele a zaměstnance, neboť právě tato forma osobního růstu rozvíjí právě vás a vaše schopnosti. Výhodou oproti mentoringu je to, že si na vše přijdete sami a nebudete kopírovat něčí plán nebo zkušenost. * viz záložka, co je koučování...

Proč koučuji v osobním životě a v podnikání?

Můj život se skládá ze vztahů, sportu, vzdělání, práce, financí, koníčků a z mnoha dalšího a každý profesionální kouč umí s těmito věcmi pracovat. Koučování je v této rovině stejné. Se specializací pak přichází lepší orientace v dané oblasti. 

Já koučuji navíc v podnikání jednoduše proto, že pro mě nebylo od útlého věku neznámé. Ve volném čase rád vedu konverzace o podnikání, ale také pomáhám mým klientům vyřešit jejich obchodní záležitosti.

Život ovlivňuje naši práci a naše práce ovlivňuje náš život

V práci strávíme cca 8h v pracovní den, pokud začínáme podnikat, možná budeme pracovat i 16h denně včetně víkendů. Pokud řídíme velkou firmu pak to bude možná 12h šestkrát v týdnu. Práce si ukrojí denně poměrnou část naše času. Ostatní dobu spíme a věnujeme se jiným aktivitám. To, jak jsme trávili čas v minulosti a to, jak trávíme čas nyní, definuje, kdo jsme. Získat lepší práci bude třeba znamenat přestěhovat se jinam. Zlepšit obchodní výsledky bude znamenat například zlepšit komunikační dovednosti, které bude potřeba rozvíjet i ve volném čase. Lidé z firmy vám odcházejí a přijde se na to, že je jejich šéf nikdy nepochválil. Tyto příklady zacházejí hluboko do našeho nitra, našich schopností a uvědomění. Ať děláme v životě cokoli, všechny oblasti našeho života na sebe mají vliv. 

V ČEM JSEM VÝJIMEČNÝ A CO PŘINÁŠÍM

ZE ZAHRANIČNÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY?

 

REGENERAČNÍ POBYT V DOLOMITECH NABITÝ OSOBNÍM ROZVOJEM - srpen 2020

Regenerační pobyt v italských Dolomitech, který vás nejen dobije energií, ale také bude tento program nadupaný osobním rozvojem. Jedná se o 6 denní pobyt, po kterém budete schopní:

1) najít a využít svoje silné stránky pro každodenní život

2) odprostit se od špatných návyků a vystřídat je za nové a užitečné

3) zlepšit svoje mezilidské vztahy a komunikaci

4) zatočit se stresovými situacemi

 

Ubytování bude zajištěné ve 4*hotelu Leitlhof

(Leitlhof - Dolomiten - Pustertalerstr. 29 - I-39038 Innichen)

Leitlhof.com

Přihlášky na pobyt bude možné podat od 1.2.2020, pokud máte zájem již nyní, neváhejte mi poslat váš kontakt na email a já vás budu informovat jako první.

POMÁHÁM TĚM, CO SI SAMI POMOCI NEMŮŽOU...

5. ročník akce Běháme pro děti 23/6/2019

Podporuji psí útulek Modřany, Praha

Workout for Water – společná charitativní akce Les  Mills a  Unicef  15/6/2019

NABÍZÍM  EXTRA SLUŽBY A VÝHODY

Dostupnost 7 dní v týdnu

Organizace workshopů a přednášek 

Studentská sleva

Potřebné vzdělání

Garance vrácení peněz

Flexibilita

Spolupráce v ČJ i AJ